Współpraca

Franczyza

Sukces Stobud na Polskim rynku materiałów budowalnych skłonił Zarząd Konsorcjum Handlowego S.A. do zaoferowania inwestorom możliwości dołączenia do sieci handlowej. Dysponujemy nie tylko sprawdzonym modelem biznesowym, oferujemy również profesjonalny zespół wpierających cały proces inwestycyjny - od momentu przygotowania biznesplanu, po etap otwarcia obiektu handlowego i bieżącego zarządzania placówką Stobud.

Przygotowujemy wspólnie z inwestorem projekt biznesowy, wpieramy naszych inwestorów na każdym etapie budowy lub wyboru lokalizacja dla sklepu. Jesteśmy z naszymi inwestorami podczas pierwszego zatowarowania i otwarcia sklepu. Oferujemy naszą pomoc w efektywnym i skutecznym zarządzaniu sklepem Stobud na każdym etapie funkcjonowania na rynku.

Opracowane w ramach modelu biznesowego Stobud procedury w zakresie otwarcia placówki handlowej, jak również przyjęte standardy funkcjonowania sklepów Stobud, pozwalają osiągać obiektom założone cele biznesowe. Każdy obiekt Stobud wyposażony jest w szczegółowy i kompletny zbiór procedur w obszarze procesów biznesowych zachodzących w obiekcie handlowym. Inwestor otrzymuje szczegółowo opisany model biznesowy obejmujących procedury związane z zarządzaniem sklepem w obszarze:

  • obrotu towarowego (zamówienie, zakupy, inwentaryzacje, zapasy);
  • zasobów ludzkich;
  • marketingu;
  • sprzedaży i merchadisingu;
  • standardów obsługi klienta;
  • usług okołosprzedażowych;
  • BHP i PPOŻ.

Stobud to nie tylko godna zaufania marka na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Stobud to kompleksowy model biznesowy wspomagany przez profesjonalny zespół Konsorcjum Handlowego Stofarb S.A. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie i bogate doświadczenie na rynku materiałów budowlanych, które jest wykorzystane w celu budowy sukcesu rynkowego każdego sklepu Stobud.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów związanych z otwarciem Twojego sklepu Stobud.

Buy now